Hakkımızda

YD Marine Yat dizayn ve Mühendislik Şirketi

2009 yılında Yasin Doğan tarafından kurulmuştur.

Dönemin en prestijli projelerinin her aşamasında yer alarak sektörün önde gelen firmalarında kazanılan önemli birikimi geliştirerek hizmet vermeye devam etmiştir.

 

 

 

 

 

Bizi Tanıyın

1.

Gemi İnşaatı ve Gemi mühendisliği hizmetleri ana faaliyet alanımızdır. Klas ve projenin tabi olduğu bayrak devletinin kurallarına ve uluslararası uygulanabilir denizcilik kurallarına göre çalışmak, yaptığımız işin temel gereklilikleridir.

2.

Özel imalat, çözüm ortaklığı ve danışmanlık konularında Tersane ve İmalatçılara destek vermenin yanı sıra, özel tasarım, mühendislik ve proje yönetimi gibi konularda yat müşterilerine hizmet vermektedir.

3.

Ayrıca, tersine mühendislikte kazanılan önemli deneyim nedeniyle, geliştirilmesi istenen ancak orijinal proje ve hesaplara sahip olmayan mevcut tekneler ve yatlar için mümkün olan en uygun iyileştirmenin belirlenmesi, fizibilite ve tasarımında hizmet sağlamaktayız.

4.

Mega Yat tamir proje yönetimi özel ilgi alanımızdır. Bu konuda birçok başarılı proje gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Türkiye'de Yat endüstrisinin kalbi olan Nuh Yat Sanayi tesislerimize 250 metrekareden fazla kapalı alana sahip bir tamirhane ekledik.

5.

Paslanmaz çelik parçalarla özel çözümler tasarlamak ve yeni inşaat ve tamir projeleri için üretim yapmak, gerçekleştirdiğimiz diğer bir iş koludur.

6.

YD Marine, İtalya’dan Udicer / Nautitest firmasının temsilcisi olarak Gezi tekneleri yönetmeliği kapsamında 24m altı yatlara ve ekipmanlarına CE belgesi verebilmektedir.

Bilgi isteyin

1